امام جمعه ایلام در دیدار با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
تکمیل سامانه گرمسیری و تصویب منطقه آزاد مهران از انتظارات به حق مردم ایلام است
کد مطلب: 49837
تاریخ انتشار : 1399-10-16 11:35
حجت الاسلام کریمی تبار امام جمعه ایلام در دیدار با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تکمیل سامانه گرمسیری و تصویب منطقه آزاد مهران از انتظارات به حق مردم ایلام است.

به گزارش ايلام بيدار ، "محسن رضایی" دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه سفر خود با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کرد.

حجت الا سلام اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این دیدار گفت:در دوران دفاع مقدس ایلام دارای لشکر عملیاتی بود ودر پدافندها و عملیات ها رشادت های فراوانی انجام دادند.

وی افزود: الحمدالله فضای سیاسی و همدلی خوبی در استان فراهم است.

کریمی تبار بیان داشت: در خصوص قاچاق و مواد مخدر نسبت به میانگین کشوری در وضعیت مناسبی قرار داریم و می توان گفت در حد صفر هستیم.

امام جمعه ایلام در ادامه گفت: یکی از مشکلات ایلام َسامانه گرمسیری است که در بعضی جاها اتصال برقرار نشده ، لوله ها در حال پوسیدگی هستند، تامین وسایل آن سخت بود که با پیشرفت ۸۶ درصدی همچنان تکمیل نشده است.

وی یادآور شد: ۲۷ هکتار زمین های کشاورزی که در اثر سامانه گرمسیری آبیاری و آباد خواهد شد ، اشتغال زایی مناسبی برای ایلام فراهم خواهد آورد که این اشتغال زایی با توجه به وضعیت ایلام برای توسعه اقتصادی و امنیت کشوری حائز اهمیت است و می توان گفت ایلام احیا خواهد شد.

کریمی تبار تصریح کرد: مردم ایلام،  مردم نجیبی هستند و در مقاطع مختلف با آرمان های انقلاب تجدید پیمان کرده اند و نیاز داریم که مهران به عنوان  منطقه آزاد مورد تصویب قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب