کد مطلب: 49834
تاریخ انتشار : 1399-10-16 10:14
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با اشاره به همکاریش با شهید فخری زاده در هشت سال گذشته عنوان کر‌د: علاوه بر اخلاق نیکو و چهره خندان، تواضع و آمادگی برای فداکاری در راستای منافع ملی کشور از ویژگی های بارز این شهید بود.

به گزارش ايلام بيدار ، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با رادیو مقاومت همزمان با چهلمین روز شهادت شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی کشور عنوان کرد: بنده در طول هشت سال گذشته خیلی نزدیک با شهید فخری زاده ارتباط و همکاری داشتم. در طول مذاکرات برجام از مشورت‌های نزدیک ایشان بهره‌مند می‌شدیم.

معاون وزیر خارجه خاطرنشان کرد: در خصوص مسائل فنی راهنمایی‌های ایشان بسیار راهگشا و کمک کننده بود و در بعضی از موضوعات که نیاز به مشورت داشتیم به صورت مرتب با ایشان در تماس بودیم.

وی افزود: شهید فخری زاده با یک محبت و عشق و علاقه‌ و انگیزه‌ بسیار زیادی که در راستای خدمت به منافع ملی کشور بود با ما همکاری می کردند و دیدگاه های بسیار ارزشمندی در اختیار ما قرار می‌دادند.

معاون وزیر خارجه خاطرنشان کرد: علاوه بر اخلاق نیکو و چهره خندان، تواضع  و آمادگی برای فداکاری در راستای منافع ملی کشور از ویژگی های بارز شخصیت شهید فخری زاده بود.

عراقچی عنوان کرد:مصاحبت و همکاری نزدیک با شهید فخری زاده در طول هشت سال گذشته به دلیل اخلاق حسنه و انگیزه‌ی بالای ایشان در امور، بسیار لذتبخش بود و فقدان ایشان خسران بسیار بزرگی برای ما بود.

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب