کد مطلب: 49791
تاریخ انتشار : 1399-10-14 08:43
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: مکتب سردار دلها الگوی ارزشمندی برای جامعه بشری است و باید به جامعه معرفی شود.

به گزارش ايلام بيدار "احسان عباسی "؛تحلیلگر مسائل سیاسی گفت:سردار شهید سلیمانی تا لحظه شهادت در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب گام برداشت و اگر ایستادگی سردار دل‌ ها و جبهه مقاومت در برابر تکفیری ها از جمله داعش نبود بی‌ تردید با نزدیکی دشمنان به مرزهای کشورمان آسیبی اساسی وارد شده بود.

وی اظهار کرد:این سردار شهید علی‌ رغم سم‌ پاشی‌ ها و دروغ‌ پردازی‌ های استکبار جهانی و رسانه‌ های مزدور و وابسته آنان به الگوی جوانان مبارز منطقه و آزادی‌ خواهان جهان تبدیل شده، زیرا عمر پربار و زندگی خود را وقف دفاع از ملت های مظلوم کرد و به تعبیر مقام معظم رهبری با شهادتش نیز استکبار جهانی را شکست داد.

 

عباسی افزود:حادثه تروریستی به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی به عنوان سند جنایات تروریسم دولتی آمریکای جهان خوار و صهیونیسم بین‌ الملل به نشانه ضعف و زبونی آنان در برابر سرداران شجاع و سلحشور جبهه مقاومت اسلامی به ثبت رسیده است و درخت تنومند مقاومت اسلامی و تفکر الهی مقابله با افراط‌ گرایی و مبارزه با دشمنان اسلام در سایه خون این شهید گرانقدر مستحکم تر شده و جهانیان شاهد رویش و قد علم کردن هزاران حاج قاسم سلیمانی در برابر استکبار جهانی هستند.

وی خطاب به مسؤلان نظام گفت: شهادت سردار سلیمانی نشان داد اگر با خدا باشید و به دنیا وابسته نباشید مردم پشت سر شما هستند و اگر دروغ و خیانت نباشد و در مسیر دین حرکت نمائید محبوب مردم را خواهید شد.

این تحلیلگر سیاسی ادامه داد:عشقی که مردم نسبت به حاج قاسم دارند برگرفته از عشقی است که در وجود حاج قاسم نسبت به مردم و همنوعان وجود دارد، لذا همین عشق در عراق و سوریه نیز وجود دارد.

عباسی در ادامه گفت: اگر حاج قاسم و اقدامات او نبود معلوم نبود ایران ومنطقه چه وضعیتی داشت و نقشه های استکبار تا کجا پیش می رفت البته این تفکر انقلاب اسلامی است که با کمترین امکانات در مقابل دشمنان به پیروزی می رسد.
کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: بعد از 40 سال همچنان گفتمان انقلاب اسلامی در سطح منطقه گفتمان برتراست و دشمنان به دنبال جلوگیری از انتشار مکتب حاج قاسم وانقلاب اسلامی هستند.

 

انتهای پیام/

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب