سردار برای ما یک استاد و فرمانده بود؛
بیشتر از ایرانی‌ها دلمان برای «حاج قاسم» تنگ می‌شود
کد مطلب: 49779
تاریخ انتشار : 1399-10-14 07:16
مدیر کل اداره اطلاعات و مبارزه با تروریسم عراق گفت: حاج قاسم توانست با همراهی ابو مهدی المهندس یک نسل کامل از مقاومت بسازد.

به گزارش ايلام بيدار ، «ابوعلی البصری»، مدیر کل اداره اطلاعات و مبارزه با تروریسم عراق و نایب رئیس هیئت حشد شعبی عراق در گفت و گو با رادیو مقاومت گفت: حاج قاسم توانست با همراهی ابو مهدی المهدی یک نسل کامل از مقاومت بسازد. مقاومتی که حاج قاسم و ابو مهدی تاسیس کردند، ترس به قلب دشمن انداخت.

وی ادامه داد: حاج قاسم همچنین توانست گروه های مقاومت در عراق را زیر یک پرچم جمع کند و آن الحشد الشعبی است. این را هم بگویم که ما بیشتر از ایرانی ها دلمان برای حاج قاسم تنگ می شود، چون پدر ما است.

البصری تصریح کرد: زندگی حاج قاسم یک درس و الگو برای ما در زندگی اجتماعی و نظامی بود. باید راه حاج قاسم را ادامه بدهیم تا اهدافی که مد نظر ایشان بود محقق شود. حاج قاسم یک مدرسه بود و باید همه نسلها درس مقاومت و شجاعت را از شهید سلیمانی یاد بگیرند.

وی در پایان گفت: حاج قاسم برای ما یک استاد و فرمانده بود. او یک نمونه از انسان های صالح بود و برای عراق خدمات بسیاری داشته است.

رادیو مقاومت صدای گفتمان مقاومت و مکتب سلیمانی در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی از ابتدای دی ماه تا پایان آن از طریق موج FM ردیف ۹۵,۵ مگاهرتز قابل دریافت بوده و مخاطبان می‌توانند از طریق شماره ۳۰۰۰۰۹۵۵ با برنامه های رادیو مقاومت در ارتباط باشند.

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب