نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
ورود بسیج در تمام عرصه‌ها راهگشا و امید آفرین بوده است
کد مطلب: 49022
تاریخ انتشار : 1399-09-05 16:56
حجت الاسلام کریمی تبار گفت:بسیج یعنی امید ایثار،یعنی خدمت به دیگران واز خود گذشتن والحمدااله بسیج از ابتدا تاکنون نشان داده است که در عرصه های مختلف همچون دوران دفاع مقدس عرصه های اقتصادی،علمی و الان در کمکهای مومنانه می تواند نقش آفرینی کند.

به گزارش ايلام بيدار ،حجت الاشلام" الله نورکریمی تبار"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تبریک هفته بسیج گفت:بسیج یعنی امید ایثار،یعنی خدمت به دیگران واز خود گذشتن والحمدااله بسیج از ابتدا تاکنون نشان داده است که در عرصه های مختلف همچون دوران دفاع مقدس عرصه های  اقتصادی،علمی و الان در کمکهای مومنانه می تواند نقش آفرینی کند.

وی اظهار کرد:در شرایط حاضر که همه جا تعطیل شده است بسیار زیبا است که بسیج متولی شده است وتوانسته است در زمینه تامین  جهیزیه جوانان ورود کندو و این حرکت نشانگر این است که بسیج دارد  اوج  سختی هاامید آفرینی  کند و این از زیبایی های بسیج است.

 امام جمعه ایلام افزود:در عرصه های مختلف متناسب با تخصص مورد نیاز شاهد حضور بسیجیان دلسوزوکاآزموده ای هستیم که با این توان و همت که می توانیم بر دشمنان فائق آییم و درآینده نزدیک بتوانیم به خودکفایی  کامل در تمام عرصه ها برسیم.

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب