فرمانده سپاه ناحیه سیروان خبر داد؛
اجرای 54ویژه برنامه هفته بسیج درسیروان
کد مطلب: 48986
تاریخ انتشار : 1399-09-04 13:25
فرمانده سپاه ناحیه سیروان از اجرای تعداد 54 برنامه همزمان با هفته بسیج در شهرستان سیروان خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ،:سرهنگ "حجت ولیزاده "،فرمانده سپاه ناحیه سیروان گفت:اگر امروز پس از گذشت چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این گونه نظام ما در مقابل همه زیاده خواهی های استکبار ایستاده است، به برکت حضور بسیج و ملت بسیجی ماست.

 وی اظهار کرد : بسیج در همه عرصه ها اعم از عرصه های نظامی، اقتصادی، سازندگی و فرهنگی حضور مقتدرانه داشته و خواهد داشت ، بسیج متعلق به همه مردم ایران است ، بسیج شجره طیبه انسان های مومنی است که نمونه های آن را در پویا بودن و سازندگی درجامعه می بینیم و این شجره از نظر ظاهری و باطنی پاک است و داشتن اخلاص، رنگ خدایی، استقامت و پایداری، پیروزی همیشگی، ولایت مداری، بصیرت و آگاهی از ویژگی های آن است.

 فرمانده سپاه ناحیه سیروان ادامه داد : بسیج فقط متعلق به یک نهاد خاص نیست، بلکه متعلق به همه آحاد ملت ایران اسلامی است ، هفته بسیج فرصت مناسبی است تا فرهنگ و تفکر بسیج به نسلهای آینده منتقل شود .

ولیزاده  تصریح کرد:دشمن امروز به عرصه های سیاسی و فرهنگی ما وارد شده و درصدد تغییر در باورهای دینی و نفوذ است که در این راستا بایستی روحیه استکبار ستیزی خود را حفظ و با تمام قوا گوش به فرمان ولایت باشیم.

سرهنگ ولیزاده  با اشاره به برنامه های هفته بسیج گفت : در این هفته در شهرستان54 عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت شهرستان اجرا می شود.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب