کد مطلب: 48851
تاریخ انتشار : 1399-08-27 00:00
هاشمی گفت: ۱۱۰ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا و فعالیت عادی پلمپ و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

به گزارش ایلام بیدار،تیمور هاشمی "مدیرصمت آبدانان ؛گفت: این میزان واحد صنفی از ابتدای مهر ماه تاکنون به خاطر عدم رعایت و توجه به مصوبات ستاد کرونا شهرستان پلمپ شدند.

وی تصریح کرد: تمام مصوبات مربوط به اصناف برای رعایت پروتکل‌های برای اقدام به آنها ابلاغ شده است.

هاشمی یادآور شد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی ستاد کرونا استان و شهرستان فعالیت برخی از واحدهای صنفی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اجتماع مردم ممنوع است و این واحدها موظف هستند تا با عمل به این دستورالعل‌ها، فعالیت خود را محدود کنند.

رئیس اداره صمت شهرستان آبدانان با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت برفعالیت اصناف، گفت: با گسترش موج سوم شیوع ویروس کرونا و با هدف کنترل و نظارت و عملیاتی شدن مصوبات ستاد کرونا شهرستان طرح نظارت بر آرایشگاه های زنانه و برخی صنوف به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

هاشمی ابراز کرد: نظارت جدی بر بازار و کنترل قیمت ها از موضوعات بسیار مهمی است که در دستور کار بازرسان این اداره قرار گرفته و قطعاً با جدیت و مطابق قوانین با هر گونه تخلف صنفی برخورد خواهد شد.

رئیس اداره صمت شهرستان آبدانان خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند هرگونه کم فروشی، گرانفروشی‌ و تخلف اصناف را با سامانه 124 گزارش دهند تا در کوتاه ترین زمان بازرسان این اداره موضوع را پیگیری و با متخلفین برخورد قانونی کنند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب