کد مطلب: 48792
تاریخ انتشار : 1399-08-25 06:51
امیری مقدم گفت: بتن فروشان چنانچه از عرضه بتن آماده امتناع کنند این اقدامشان اخلال در نظام تولید محسوب می‌شود و با خاطیان برخورد قانونی صورت می‌پذیرد.

به گزارش ایلام بیدار،پس از آنکه اخباری مبنی بر عدم عرضه بتن آماده( بچینگ) به پیمانکاران به بهانه افزایش قیمت از سوی تولید کنندگان این صنف واصل شد دادستانی مرکز استان ایلام با هشدار جدی به این صنف عدم عرضه را غیر قانونی دانست.

در همین رابطه "رضا امیری‌مقدم "،جانشین دادستان در احیای حقوق عامه گفت: اخیرا گزارشاتی مبنی بر عدم عرضه بتن آماده( بچینگ) توسط مراکز فروش بتن واصل شد که به این صنف هشدار می‌دهیم چنانچه از عرضه بتن آماده امتناع کنند این اقدامشان اخلال در نظام تولید محسوب می‌شود و با خاطیان برخورد قانونی صورت می‌پذیرد.

وی افزود: چون تا کنون هیچ گونه افزایشی در خصوص قیمت بتن نداشته‌ایم لذا تمامی افراد این صنف مکلف‌اند نسبت به تحویل بتن با قیمت مصوب قبلی اقدام کنند در غیر این صورت و چنانچه از تولید و عرضه امتناع ورزند اقدامشان اخلال در نظام تولید محسوب می‌شود و با آنان برخورد قانونی صورت می‌پذیرد.

جانشین دادستان استان ایلام همچنین از تشکیل تیمی در این خصوص خبر داد و گفت: در همین راستا گشتی از تیم مایحتاج عمومی تشکیل شده و سازمان صمت مکلف شد تمامی واحدهایی که از عرضه بتن آماده خودداری می‌کنند ظرف ۲۴ ساعت به دادستان مرکز استان اعلام کنند.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب