کد مطلب: 48714
تاریخ انتشار : 1399-08-19 06:45
غلامرضامنصوری گفت: هشت آرایشگاه زنانه به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا و فعالیت عادی پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شده است.

به گزلرش ایلام بیدار،غلامرضا منصوری "،ریسس شبکه بهداشت مهران گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی ستاد کرونا استان و شهرستان فعالیت برخی از واحدهای صنفی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اجتماع مردم ممنوع است و این واحدها موظف هستند تا با عمل به این دستورالعمل‌ها، فعالیت خود را محدود کنند.

وی تصریح کرد: کارشناسان بهداشت محیط با همکاری اعضای ستاد کرونا شهرستان به طور مستمر در بازار حضور پیدا کرده و بر نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده فعالان اصناف از ماسک را مورد پایش قرار می‌دهند و اگر تخلفی مشاهده کنند برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

منصوری افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد کرونا، هشت آرایشگاه زنانه که با وجود تذکرهای متعدد به فعالیت خود ادامه می‌دادند، پلمب و از فعالیت آنها تا اطلاع ثانوی جلوگیری شد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا شهرستان دهلران با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت بر فعالیت اصناف دهلران بیان کرد: با گسترش موج سوم شیوع ویروس کرونا و با هدف کنترل و نظارت بر رعایت مسائل بهداشتی و عملیاتی شدن مصوبات ستاد کرونا شهرستان، طرح نظارت بر آرایشگاه‌های زنانه و برخی صنوف به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران: انتظار است شهروندان برای کارهای غیر ضرور از منازل خود خارج نشوند و همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار خود داشته باشند.

دهلران-سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران گفت: هشت آرایشگاه زنانه به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا و فعالیت عادی پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شده است.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب