کد مطلب: 48446
تاریخ انتشار : 1399-08-08 07:43
امیدعلی سبزی گفت: مشکلات مدیریتی کشتارگاه سپید مرغ مانشت از دلایل تعطیلی این مکان بوده که فعالیت خود را مجددا آغاز کرده است.

به گزارش ایلام بیدار،"امیدعلی سبزی "،فرماندار شهرستان ایوان ،گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده در قالب برگزاری جلسات کمیسیون کارگری و... همچنین قول مساعدت اعضای هیات مدیره کشتارگاه سپید مرغ مانشت، فعالیت این مکان تولیدی از امروز مجددا آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه مشکلات مدیریتی کشتارگاه مهمترین دلیل تعطیلی این مکان بود افزود: در روزهای اخیر هیات مدیره به بهانه‌های مختلف سعی بر تعطیلی کشتارگاه داشتند که انتظار می‌رود این افراد تولید و اشتغال را مد نظر داشته و به دنبال تجارت نباشند.

فرماندار شهرستان ایوان گفت: کشتارگاه سپید مرغ مانشت یکی از طرح‌های فعال و مهم در سطح استان و این شهرستان است که هم اکنون 80 نفر در این مکان تولیدی مشغول به کار هستند.

سبزی ادامه داد: در پایان سال 97 پس از راه اندازی مجدد کشتارگاه مبلغ 4 میلیارد تومان تسهیلات جهت توسعه و اشتغال جدید به هیات مدیره پرداخت و مجدد به چرخه تولید بازگشت.

وی بیان داشت: ظرفیت تولید در کشتارگاه سپید مرغ مانشت نزدیک به سه برابر نیاز مصرف استان است اما متاسفانه در حال حاضر کشتار کشتارگاه بسیار پایین است.

سبزی افزود: انتظار می‌رود که هیات مدیره شرکت در وضعیت کنونی نهایت تلاش خود را در راستای استمرار فعالیت کشتارگاه به عمل آورند.

فرماندار ایوان گفت: هیات مدیره اتحادیه مرغداران ایلام موظف به تامین تقاضای مرغ مورد نیاز استان هستند و باید در این راستا به وظایف قانونی خود عمل کنند.

لازم به ذکر است، کشتارگاه سپید مرغ مانشیت بیشتر از یک هفته است به دلیل مشکلات عدیده از جمله قیمت گذاری مرغ و بالا بودن مالیات تعطیل شده است.

انتهای پیام/

برگزیده سایت

آلبوم پوستر (#مردم_میدان)؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه اميرالمومنین(ع)؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام بیدار خبر داد:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب