رئیس پلیس امنیت عمومی استان ایلام خبر داد؛
دستگیری پزشک قلابی طب سنتی در ایلام
کد مطلب: 48427
تاریخ انتشار : 1399-08-07 08:24
علی جمشیدپورگفت: پزشک طب اسلامی سنتی اقدام به مداوا بیماران مراجعه کننده و تجویز دارو‌های گیاهی و حیوانی برای آن‌ها به صورت غیر قانونی می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش ايلام بيدار ،سرهنگ "علی جمشیدپور"، رئیس پلیس امنیت عمومی استان ایلام گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان پزشک طب اسلامی سنتی اقدام به مداوا بیماران مراجعه کننده و تجویز دارو‌های گیاهی و حیوانی برای آن‌ها به صورت غیر قانونی می‌کند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس قرار گرفت.

وی افزود: متهم به شهروندان و مشتریانش اینگونه دلگرمی می‌داده که می‌تواند در طول مدت یک تا ۶ ماه کلیه بیماری‌های صعب‌العلاج و حتی جسمی، حرکتی، روحی و حتی نازائی را از طریق ماساژ درمانی، روانشاسی، تجویز داروی گیاهی بهبود بخشد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان ایلام گفت: فرد شیاد با اخذ مبالغ میلیونی از تعدادی بسیاری کثیری از شهروندان ایلامی و حتی بیمارانی از سایر استان‌ها، برای درمان بیماران مبتلا به بیماری‌های جسمی، نازایی، روحی، حرکتی و ... مقداری داروی تقلبی تجویز که سبب تشدید بیماری آن‌ها شده است.

وی ادامه داد: برای جلوگیری از اقدامات مشابه این فرد در سطح استان بلافاصله ماموران با شناسایی محل اختفای متهم و کسب دستور مرجع قضائی، وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ جمشیدپور خاطر نشان کرد: در بازرسی از محل فعالیت متهم مقادیر بسیار زیادی داروی تقلبی، سنگ‌ها و دست نوشته‌ها و استخوان حیوانات برای رمالی، کشف و این مکان با دستور مرجع قضایی پلمب شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده با هماهنگی مقام قضائی روانه زندان ایلام شد، از شهروندان خواست: فریب اینگونه افراد سودجو را نخورند و در صورت نیاز به پزشک حتما از مراکز معتبر پزشکی و درمانی استفاده کنند.

انتهای پیام/

برگزیده سایت

استاندار ايلام,قاسم سلميان دشتكي,استان ايلام,ايلام بيدار
استاندار ايلام در گفتگوي اختصاصي با ايلام بيدار مطرح كرد؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب