علی اکبر بسطامی,استیضاح رئیس جمهور,استان ایلام,ایلام بیدار
نماینده ایلام در واکنش به استیضاح روحانی:
کشور نیاز به آرامش و هم افزایی دارد/ دولت به وظایف خود عمل کند
کد مطلب: 48257
تاریخ انتشار : 1399-07-29 13:42
نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه کشور نیاز به آرامش دارد، گفت: دولت و مجلس هر کدام وظایف خود را به نحو احسن و شایسته انجام دهند.

"علی اکبر بسطامی"، نماینده مردم ایلام در مجلس در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایلام بیدار گفت: مجلس به دنبال تنزل جایگاه قوا نیست بلکه به دنبال اجرای دقیق قانون است.

وی اظهار کرد: با توجه به مشکلات موجود اقتصادی و پیگیری ها برای رفع آنها تا حصول نهایی، اگر رئیس جمهور با مجلس تعاملات لازم را داشته باشد قطعا طرح استیضاح رئیس جمهور هم ملغی بود.

بسطامی افزود: آنچه مهم است اینکه دولت و مجلس هر کدام وظایف خود را با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی امروز به نحو احسن و شایسته انجام دهند.

نماینده مردم ایلام در مجلس با تأکید بر اینکه اگر چه مجلس وظیفه نظارتی دارد و دولت هم باید امورات اجرایی را پیش ببرد، اضافه کرد: مجلس ناظر بر امورات اجرایی است و هر جا انحرافی از معیارهای قانون به وجود آید برخورد لازم به عمل خواهد آمد، چه در سطح رییس جمهور باشد و چه در سطح وزرا.

وی بیان کرد: البته این را هم باید یادآوری کرد رییس جمهور تاکنون هیچ گونه تعاملی با مجلس برقرار نکرده و در بسیاری از موضوعات مهم هم ورودی نداشته است.

بسطامی عنوان کرد: بنده معتقدم که کشور نیاز به آرامش، هم افزایی و تشریک مسایی دارد، اما تا مادامی که رییس جمهور هیچ گونه تعامل و پاسخگویی به مجلس نداشته باشد مجلس نیز از بعد قانونی خود عمل می کند.

 

انتهای پیام/ک

برگزیده سایت

استاندار ايلام,قاسم سلميان دشتكي,استان ايلام,ايلام بيدار
استاندار ايلام در گفتگوي اختصاصي با ايلام بيدار مطرح كرد؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب