کد مطلب: 48243
تاریخ انتشار : 1399-07-29 07:40
عباس شمس الهی گفت: هم اکنون 81 درصد شهرستان هلیلان از نعمت گازرسانی برخوردار هستند و 19 درصد باقیمانده نیز در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ايلام بيدار ،"عباس شمس‌الهی "،مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام  گفت: شهرستان هلیلان دارای 31 روستا است که در حال حاضر 28 روستای این شهرستان با 3 هزار خانوار از نعمت گاز بهره مند هستند.

وی افزود: همچنین گازرسانی به 27 روستای دهستان زردلان از توابع هلیلان با 650 خانوار در دست بررسی قرار دارد که پس از صدور مجوز اخذ انشعاب از خطوط اصلی انتقال و رعایت الزامات کار فرآیند برگزاری مناقصه انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام، گفت: هم اکنون 81 درصد شهرستان هلیلان از نعمت گازرسانی برخوردار هستند و 19 درصد باقیمانده نیز در دستور کار قرار دارد. 

شمس الهی ادامه داد: با توجه به مذاکره و پیگیری استاندار با معاون وزیر نفت، گازرسانی به مابقی بخش‌های زردلان در حال بررسی و صدور مجوزهای قانونی است.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام، تصریح کرد: تاکنون 24 شهر از 26 شهر استان معادل 99 درصد جمعیت شهری و از 600 روستای دارای قابلیت گازرسانی، 460 روستا معادل 94 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

انتهای پیام/

برگزیده سایت

آلبوم پوستر (#مردم_میدان)؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه اميرالمومنین(ع)؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام بیدار خبر داد:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب