کد مطلب: 48232
تاریخ انتشار : 1399-07-28 13:03
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام گفت: با همکاری سپاه و نیروی انتظامی امروز ایلام جزو استان های امن کشور محسوب می شود.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام صبح دوشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان به مناسبت هفته ناجا، گفت: سپاه و نیروی انتظامی در کنار یکدیگر در راه خدمت به مردم تا آخرین لحظه ایستاده‌اند و اجازه نخواهند داد امنیت و آرامش مردم به خطر بیفتد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام اظهار کرد: برخورد قاطع نیروهای انتظامی با اشرار، قاچاقچیان، مفسدین، قانون‌شکنان، غارتگران بیت المال، آشوبگران و اخلالگران در نظم و انضباط اجتماعی، مایه اطمینان، آرامش و اعتماد مردم برای زندگی عزتمندانه و شرافتمندانه است.

وی افزود: مهمترین عامل سلامت و اقتدار نیروها، اهتمام فرماندهان به اجرای دقیق قانون و منویات مقام معظم فرماندهی کل قوا در صیانت از نیروها و سرمایه‌های انسانی و جلب اعتماد و رضایت مندی مردم است.

فرمانده انتظامی استان ایلام نیز در این دیدار گفت: اتحاد و انسجام سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و در کل نیروهای مسلح بی مثال بوده و این تعامل و اتحاد خاری در چشم دشمنان این نیروهای مقدس اسلام و انقلاب است.

سردار نورعلی یاری افزود: با همکاری سپاه و نهادهای امنیتی و پشتوانه دستگاه قضایی و حمایت‌های مردم از نیروی انتظامی، امروز ایلام امن ترین استان در کشور است.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: تعامل سپاه و نیروی انتظامی ناگسستنی است و برای ایجاد امنیت آرامش در سطح جامعه از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب