کد مطلب: 48229
تاریخ انتشار : 1399-07-28 12:15
فرمانده مرزبانی استان ایلام از کشف ۱۱۱ راس دام قاچاق در مرزهای استان ایلام خبر داد و گفت: در این ارتباط دو قاچاقچی دستگیر شده است.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "کیاست سپهری"، فرمانده مرزبانی استان ایلام ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مرزبانان دهلرانی در راستای مبارزه با قاچاق و تشدید برخورد با قاچاقچیان در نقطه صفر مرزی موفق به مهار ۱۱۱ راس احشام قاچاق، یک راس الاغ، یک دستگاه موتور سیکلت فاقد مدارک و دستگیری دو نفر قاچاقچی شدند.

وی اظهار کرد: مرزبانان دهلرانی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام، تشدید اقدامات کنترلی و اجرای کمین هدفمند در حوزه پاسگاه مرزی قافله جا و در نقطه صفر مرزی موفق شدند قاچاقچیان را از هدف شوم خود بازدارند.

وی افزود: در اجرای این عملیات موفق مرزبانان توانستند، دو نفر قاچاقچی با هویت معلوم، ۱۱۱ راس احشام قاچاق و یک دستگاه موتورسیکلت ۱۲۵ فاقد پلاک و مدارک را قبل خروج از خط مرز به طرف خاک عراق را با رعایت ملاحظات حفاظتی مهار و متهمین به همراه احشام و اقلام مشکوفه تحویل مقامات قضائی دهند.

سپهری بیان کرد: همچنین روز گذشته نیز مرزبانان تلاشگر هنگ مرزی دهلران در حوزه گروهان مرزی عین خوش با انجام اقدامات تخصصی مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی طی عملیاتی منسجم موفق شدند از خروج ۷۵ راس احشام قاچاق به آن سوی کشور جلوگیری و قاچاقچیان را در رسیدن به هدف شوم خود ناکام بگذارند.

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب