کد مطلب: 48170
تاریخ انتشار : 1399-07-27 00:00
فرمانده انتظامی ایلام با اشاره به برگزاری ۱۰۰ برنامه طی هفته ناجا در ایلام، گفت: برنامه‌های هفته ناجا در ایلام به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش ايلام بيدار ،سردار نورعلی یاری "،فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تمهیدات پلیس و اشرافیت اطلاعاتی، انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی با امنیت کامل و بدون هیچ‌گونه مشکلی در حوزه جنوب استان برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با هشدار به اراذل و اوباش گفت: پلیس با پشتیبانی مردم و دستگاه قضایی اجازه قدرت نمایی را به اراذل و اوباش نخواهد داد و در هر کجای استان بخواهند شرایطی را پیش آورند و موجبات ناامنی را در جامعه فراهم کنند با قاطعیت و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

سردار یاری به اقدامات پلیس در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا اشاره کرد و عنوان کرد: پلیس همگام و همدوش با بهداشت و درمان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تلاش می‌کند و در این راه نیازمند مشارکت عمومی است.

وی با قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی استان و کسانی که در حوزه بهداشت و درمان به صورت شبانه روز برای پیشگیری و درمان مبتلایان به ویروس کرونا تلاش می‌کنند، گفت: همه ما با رعایت نکات بهداشتی و تمهیدات اندیشیده شده توسط ستاد مدیریت کرونا بهداشت و درمان را همراهی کنیم.

فرمانده انتظامی استان ایلام در بخش پایانی صحبت‌های خود با قدردانی از صدا و سیما، دستگاه قضائی و شورای تامین برای همراهی با پلیس، اظهار کرد: همراهی صدا و سیما، دستگاه قضائی و اعضای شورای تامین استان موجب شده است که ما امروز در این استان در سطح کشور جزء استان‌های برتر باشیم.

محور برنامه‌های هفته ناجا در ایلام مجازی و هوشمند خواهد بود

فرمانده انتظامی استان ایلام به آغاز هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و تصریح کرد: از امروز تا روز جمعه برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در استان ایلام اجرایی خواهد شد.

وی گفت: با تلاش همکارانم در فرماندهی انتظامی استان ایلام بیش از ۱۰۰ برنامه در این هفته اجرا خواهد شد که مهمترین آنها هوشمند سازی پلیس در سطح استان است.

سردار یاری بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و بحث پیشگیری، امسال هفته نیروی انتظامی به صورت هوشمند و مجازی در قالب اپلیکیشن آموزش همگانی سامانه پلیس پاسخگو، حضور کارشناسان پلیس در صدا و سیما و.... اجرا می‌شود

 

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب