کد مطلب: 48169
تاریخ انتشار : 1399-07-26 18:56
کریمیان جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: نقاهتگاه ۱۰۰ تختخوابی سپاه امیرالمؤمنین(ع) در ایلام راه اندازی می شود.

به گزارش ايلام بيدار ، "قدرت الله کریمیان"، جانشین سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: با توجه به شرایط حاضر کرونائی و در راستای تداوم درمان مبتلایان به ویروس کرونا، نقاهتگاه ۱۰۰ تختخوابی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام طی چندروز آینده راه اندازی می شود.

 

وی اظهار کرد: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با همکاری نیروهای مسلح برای ریشه‌کنی ویروس کرونا و مصوبه ستاد استانی کرونا مبنی بر ایجاد نقاهتگاه توسط سپاه، تمهیدات لازم اندیشیده شد.

 

کریمیان افزود: این نقاهتگاه در راستای تداوم درمان بیماران کرونایی ایجاد می شود،تجهیزات و امکانات مورد نیاز این نقاهتگاه از سوی معاونت بهداشت و درمان سپاه امیرالمؤمنین(ع) تامین شده است.

 

جانشین سپاه استان ایلام تاکید کرد: با توجه به فراگیری این بیماری ضروری است که مردم فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و سایر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. از مردم عزیز تقاضامندیم با توجه به اینکه استان به لحاظ وضعیت بیماری کرونا در وضعیت مطلوبی نیست، در خانه بمانند.

 

وی گفت: ابلاغ مقام معظم رهبری به نیروهای مسلح برای مقابله با ویروس کرونا، وظیفه سپاه را صد برابر کرده و امروز بالاترین خدمت به مردم تلاش برای مقابله و ریشه‌کنی ویروس کرونا است.

 

انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب