کد مطلب: 48151
تاریخ انتشار : 1399-07-25 14:55
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: فعالیت مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام که نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور است نیز در راستای مراکز نیکوکاری تخصصی است.

به گزارش ايلام بيدار ، "مرتضی بختیاری"، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در آئین افتتاح و آغاز به کار همزمان ۱۵ مرکز نیکوکاری در استان ایلام گفت: چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور در حال فعالیت است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار كرد: راه اندازی مراکز نیکوکاری در راستای مردمی شدن فعالیت‌های امداد و توسعه مسئولیت‌های اجتماعی است و هم اکنون بخش عمده‌ای از بار اداره کردن نیازمندان و ایتام از طریق این مراکز نیکوکاری انجام می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مردمی کردن امدادگری برکات زیادی برای مردم داشته است، افزود: ظرفیت مردم برای نیکوکاری و خدمت رسانی به نیازمندان کم نظیر است.

بختیاری با عنوان اینکه راه اندازی مراکز نیکوکاری یکی از مهم‌ترین ابزارها برای مردمی شدن خدمات امدادگری است، افزود: عمده مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد راه اندازی شده‌اند و عمده خدمت رسانی آنها هم به همان محلات بوده است.

رئیس کمیته امداد كشور با عنوان اینکه راه اندازی مراکز نیکوکاری تخصصی از رویکردهای جدید این نهاد است، گفت: فعالیت مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام که نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور است نیز در راستای مراکز نیکوکاری تخصصی است.

رئیس کمیته امداد تصریح کرد: مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام علاوه بر خدمت رسانی به نیازمندان می‌تواند در زمینه ایجاد اشتغال و بکارگیری مددجویان نخبه که بیکار هستند در صنایع پایین دستی پتروشیمی همکاری نماید که اقدامی به یادماندنی خواهد بود.

 

انتهاي پيام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب