کد مطلب: 48146
تاریخ انتشار : 1399-07-24 18:23
سازمان انرژی اتمی در واکنش به ادعای اخیر پامپئو اعلام کرد: دانشمندان صنعت هسته‌ای ایران، گوش به رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی، آماده مقابله با زورگویی و یکجانبه‌گرایی دولت آمریکا هستند.

به گزارش ايلام بيدار ، در پی ادعای جدید مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا در خصوص استفاده جمهوری اسلامی ایران از انرژی هسته‌ای، سازمان انرژی اتمی امروز (پنجشنبه) در پاسخ به این ادعا در صفحه توئیتر خود نوشت: دانشمندان صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، گوش به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، آماده مقابله با زورگویی و یکجانبه‌گرایی دولت ایالات متحده آمریکا در موضوع استفاده از انرژی هسته‌ای هستند.
در این توئیت آمده است: آینده‌نگری در استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای، اصل راهبردی برای نظام اسلامی ایران است و قدرت هسته‌ای برای همیشه در تسلط ملت ایران خواهد بود.
به گزارش فارس، وزیر خارجه آمریکا اخیرا در اظهاراتی مدعی شد که ایران با برنامه هسته ای خود جهان را تهدید می کند. او پیش از این نیز در اظهاراتی عنوان کرده بود که ایران همچنان به حملات تروریستی خود در سرتاسر جهان و تلاش‌ها برای توسعه برنامه هسته ای خود ادامه می‌دهد.
انتهای پیام/س

برگزیده سایت

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب