با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)؛
هشت واحد مسکونی به مددجویان بی سرپرست چرداول واگذار شد
کد مطلب: 48135
تاریخ انتشار : 1399-07-23 22:22
با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، هشت واحد مسکونی به مددجویان بی سرپرست چرداول واگذار شد.

به گزارش ايلام بيدار ،  عصر امروز چهارشنبه در آیینی با حضور مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد کشور، نماینده مردم ایلام در مجلس، معاون استاندار و دیگر مسئولان، پروژه هشت واحدی مسکن مددجویان بی سرپرست چرداول به این خانواده‌ها واگذار شد.
رئیس کمیته امداد کشور در این آیین گفت: مردم استان ایلام در همیاری و کمک به هم نوعان و نیازمندان کم نظیر هستند.
مرتضی بختیاری افزود: با مشارکت خوب نیکوکاران ایلامی و تلاش جهادی کمیته امداد، بخش بزرگی از مشکلات مسکن نیازمندان این استان برطرف شده است.
وی ادامه داد: در استان ایلام با مشارکت امداد، خیرین و دستگاه‌های دیگر چند پروژه بزرگ مسکن از جمله پروژه دو هزار واحدی امسال تحویل مددجویان این استان می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد ایلام نیز در این آیین گفت: با مشارکت کمیته امداد و خیرین حدود یک میلیارد تومان صرف ساخت این پروژه شده است.
قنبر موسی نژاد افزود: خوشبختانه خیرین نیکوکار حتی خیرین خارج از کشور مشارکت بسیار خوبی در کمک به نیازمندان شهرستان چرداول دارند.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به مردم و فعالیت‌های اجتماعی در مسیر درستی حرکت می‌کنند.
سارا فلاحی افزود: اینکه کمیته امداد علاوه بر معیشت مردم در مواردی همچون اشتغال و مسکن به خوبی ورود کرده و فعالیت‌های چشم گیر و تأثیرگذاری دارد بسیار خوشحال کننده است.
وی ادامه داد: با چنین اقداماتی امیدواریم روزی شاهد این باشیم که دیگر محروم و نیازمندی نداشته باشیم.
 
انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب