کد مطلب: 47883
تاریخ انتشار : 1399-07-10 16:22
استاندار ایلام از ارائه مشوق های لازم برای مشارکت سرمایه گذاران در طرح های ایلام از جمله در بخش نفت و گاز خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، "قاسم سلیمانی دشتکی"، استاندار ایلام ظهر پنجشنبه در جلسه سرمایه گذاری استان در محل استانداری ایلام گفت: استان ایلام دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی در بخش‌های مختلف از جمله نفت و گاز برای سرمایه گذاری است.

وی با اشاره رشد سرمایه گذاری در سال‌های اخیر در استان اظهار کرد: ظرف سه سال گذشته بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری شده است و از این حیث ایلام در ردیف استان‌های برتر کشور قرار دارد.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه مشوق‌های لازم برای مشارکت سرمایه گذاران در طرح‌های ایلام از جمله نفت و گاز ارائه می‌شود، افزود: مقدمات اجرای سه پتروشیمی مهران، دره شهر و هلیلان در استان کاملاً آماده شده و مشوق‌های لازم برای مشارکت دیگر سرمایه‌گذاران در استان را فراهم شده است.

وی عنوان کرد: همچنین طرح‌های زیرساختی در استان مثل راه آهن ایلام، دو آزاد راه در استان، بزرگراه دهلران به اندیمشک و … آماده مشارکت بیشتر سرمایه‌گذاران است.

سلیمانی دشتکی بیان کرد: واقعیت آن است که امروز راه توسعه استان از مسیر سرمایه‌گذاری می‌گذرد و در این مدت ریل گذاری خوبی برای قطار سرمایه‌گذاری در استان شکل گرفته است.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب