کد مطلب: 47812
تاریخ انتشار : 1399-07-08 13:19
مجتبی مهدیان فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان گفت: بر اثر اختلافات خانوادگی در روستای چشمه ماهی بخش جزمان از توابع شهرستان هلیلان دو نفر کشته و دونفر زخمی شدند.

به گزارش ايلام بيدار ، سرهنگ "مجتبی مهدیان "  با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: صبح امروز در پی تماس‌های مردمی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل با استفاده از سلاح شکاری، بلافاصله ماموران پلیس به این محل اعزام شدند.

وی اظهار کرد : با حضور مأموران در محل مشخص شد در روستای چشمه ماهی بخش جزمان ،برادر یک خانواده به علت مشکلات خانوادگی و اختلاف بر سر زمین، برادر و مادر خود را  با اسلحه شکاری کشته و دو نفر دیگر را زخمی می کند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان با بیان اینکه دو مصدوم این حادثه به علت شدت جراحات وارده با اورژانس هوایی به مرکز استان انتقال یافت،خاطرنشان کرد:بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری قاتل فراری در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

 مهدیان با بیان اینکه با حضور عوامل انتظامی آرامش در روستای چشمه ماهی بخش جزمان از توابع شهرستان هلیلان که محل وقوع درگیری بوده است حکمفرماست گفت: مردم به شایعات مطرح شده  توجه نکرده و اخبار خود از منابع موثق دریافت کنند.

 

 

انتهای پیام/ر

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب