کد مطلب: 47762
تاریخ انتشار : 1399-07-06 19:30
مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام، گفت: از محل اعتبارات ملی 160 میلیارد تومان اعتبار جهت ساخت مسکن محرومان به استان اختصاص یافت که 60 میلیارد تومان از این میزان در قالب کمک‌های بلاعوض است.

به گزارش ايلام بيدار ، "حبیب‌الله محبی"، مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام گفت: در سفر محمدباقر نوبخت به ایلام عملیات ساخت دو هزار مسکن محرومان در استان با همکاری کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه آغاز شد.

وی اظهار کرد: از محل اعتبارات ملی 160 میلیارد تومان اعتبار جهت ساخت مسکن محرومان به استان اختصاص یافت که 60 میلیارد تومان از این میزان در قالب کمک‌های بلاعوض است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با بیان اینکه مساحت این واحدها بین 60 الی 80 متر است، افزود:  اولویت ارائه تسهیلات با خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی و خود مالکی زمین در این استان است.

وی ادامه داد: در این راستا تاکنون تسهیلات ساخت حدود ۸۰۰  واحد از این تعداد مسکن محرومان به بانک‌های عامل ابلاغ و بنیاد استان تشکیل پرونده متقاضیان را جهت معرفی به بانک‌های عامل آغاز کرده است.

محبی تصریح کرد: منابع مالی بلاعوض این ۲۰۰۰ هزار مسکن توسط برنامه و بودجه تامین و ارائه تسهیلات نیز برعهده بنیاد مسکن استان است.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب