کد مطلب: 47567
تاریخ انتشار : 1399-06-31 12:21
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد با بیان اینکه دغدغه‌های نظام و انقلاب باید محور حرکت شورای تبیین بسیج اساتید دانشگاه آزاد مواضع باشد، گفت: همه اساتید بسیجی برای حفظ کیان دانشگاه و گسترش فضای انقلابی باید تلاش کنند.

به گزارش ايلام بيدار ،  رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای تبیین مواضع کانون های استانی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به اهمیت این شورا اشاره کرد و گفت: آهنگ انقلاب باید از دانشگاه همیشه بلند باشد و شورای تبیین مواضع باید پیشران آهنگ انقلاب در دانشگاه باشند.

هاشمی در ادامه به اقدامات شایسته شوراهای تبیین مواضع استانی اشاره کرد و گفت: گروه‌های رصد و پایش باید ذیل شوراهای تبیین فعال باشند تا بتوانند مواضع به موقع و مناسبی را اتخاذ و حربه های دشمن را نقش بر آب کنند.

وی گفت: دغدغه‌های نظام و انقلاب باید محور حرکت شورای تبیین بسیج اساتید دانشگاه آزاد مواضع باشد.

مسئول دبیرخانه گام دوم انقلاب دانشگاه آزاد به نقشه های دشمن پیرامون تابستان داغ اشاره کرد و افزود: ارزش های انقلاب نباید تحت الشعاع مسائل صنفی قرار بگیرد و همه اساتید بسیجی برای حفظ کیان دانشگاه و گسترش فضای انقلابی باید تلاش کنند تا مسائل و مشکلات موجود مرتفع گردد.

عضو شورای فرهنگی دانشگاه آزاد به تحولات انقلابی در دانشگاه آزاد اشاره کرد و اظهار داشت: برخی بدنبال این هستند که تحولات انقلابی در دانشگاه را ناکارآمد جلو دهند لذا همه اساتید انقلابی باید تلاش کنند که انتظارات نائب امام زمان عجل الله در دانشگاه تحقق پیدا کند و نقدهای سازنده و دلسوزانه را همراه با راهکارهای عالمانه به مسئولان ارائه دهند.

انتهای پیام/

برگزیده سایت

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب