کد مطلب: 47538
تاریخ انتشار : 1399-06-31 00:28
عملیات احداث مسکن ویژه زنان سرپرست خانوار و خانوارهای دو معلول به بالا با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با حضورجمعی ازمسئولان استان وشهرستان در ایوان کلید خورد.

به گزارش ایلام بیدار،عملیات احداث مسکن ویژه زنان سرپرست خانوار و خانوارهای دو معلول به بالا با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) روز یکشنبه با حضور نماینده این قرارگاه، مدیر کل بهزیستی ایلام، امام جمعه و فرماندار ایوان و جمع دیگری از مسئولان محلی در شهرستان ایوان کلید خورد.
"زهرا همتی"، مدیر کل بهزیستی ایلام در این مراسم گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان بهزیستی کشور و قرارگاه خاتم الانبیا(ع)، واحدهای مسکونی برای زنان سرپرست خانوار یا خانواده های دو معلول دارای زمین در مناطق شهری و روستایی استان احداث خواهد شد.

زهرا همتی اظهار کرد: بر اساس این قرارداد 75درصد هزینه احداث مسکن این مددجویان توسط بهزیستی و 25درصد نیز توسط قرارگاه خاتم الانبیا تامین و پرداخت خواهد شد.

وی افزود: در این زمینه تاکنون 12خانوار مددجوی زن سرپرست خانوار و خانواده دارای دو معلول به بالا که دارای زمین بوده اعلام آمادگی کرده و ساخت این واحدها تا پایان سال برای این افراد انجام خواهدشد

انتهای پیام

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب