کد مطلب: 47412
تاریخ انتشار : 1399-06-26 00:01
حجت الاسلام علی احمدیان گفت:هتاکی نشریه فرانسوی مواضع دوگانه و نفاق پیشه قدرت‌های استکباری را نشان داد.

به گزارش ایلام بیدار ،حجت الاسلام "علی احمدیان"،امام جمعه موقت ایوان گفت:کار ساخت مسجد جامع شهرستان ایوان از ابتدای سال 1393آغارشده است،این مسجد در دوفاز در حال ساخت است که فاز اول آن با مشارکت خیرین در سال 1394به بهره برداری رسید .
ججت السلام احمدیان اظهار کرد:باتوجه به اینکه چند سالی که مسجد جامع شهر ایوان کار ساخت آن آغاز شده است و همچنان به بهره برداری نرسیده است ومسئولین در زمان های متعدد قول بهره برداری آن را داده اند می طلبد در راستای تکمیل این پروڙه عڟمی راسخ ازسوی مسئولان صورت گیرد.

وی افزود:در زمان انتخابات شورای شهر شورای کنونی با دادن وعده هایی به پارلمان شهری راه یافتنداما با نگاهی گذرا به عملکرد شورادرطول این چندسال می توان ددیافت که عملا به وعده های داده شده شعاری بیش نبوده است.

امام جمعه ایوان ادامه بااشاره به اهانت روزنامه فرانسوی به پیامبر اکرم (ص)، گفت:اهانت یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) نشانه آزادی در کشورها نیست بلکه نشانه رذالت و از بین رفتن همه مرزهای اخلاقی است و نشان می دهد برای رسیدن به مقاصد شوم و اهداف پلید خودشان دست به هر جنایتی می زنند.
حجت الاسلام احمدیان با اشاره به پشت پرده های توهین به مقدسات اسلامی گفت: نشریه شارلی ابدو در طول روزهای گذشته نشریه شارلی ابدو در فرانسه کاریکاتور توهین آمیزی در باره پیامبر اسلام (ص) منتشر کرده همچنین در سوئد اقدام به آتش زدن قرآن زده اند که نشان از ذات واقعی دنیای غرب دارد.

وی افزود:واقعیت این است که امروز غرب جاهلیت مدرن را گسترش داده است ودر پشت پرده آن اهداف آمریکا و ایادی اش نهفته است تا ملت را به سمتی ببرند که دوستان دارند باشند.

امام جمعه موقت ایوان بیان داشت:متاسفانه بر بازارشهرایوان نظارت منسجمی صورت نمی گیردو قیمت اجناس نیزروز به روز درحال افزایش است می،طلبد مسئولان در زمینه نظارت بر بازارهمت مضاعفی را ازخود نشان دهند.

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

آلبوم پوستر (#مردم_میدان)؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه اميرالمومنین(ع)؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام بیدار خبر داد:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب