کد مطلب: 47262
تاریخ انتشار : 1399-06-21 20:57
سردار یاری فرمانده انتظامی استان با حضور در شهرستان آبدانان ضمن بازدید از روند برگزاری انتخابات از حضور حماسی مردم حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در دور دوم انتخابات قدردانی کردند.

سردار "جمال شاکرمی "،فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام به همراه سردار یاری فرمانده انتظامی استان با حضور در شهرستان آبدانان ضمن بازدید از روند برگزاری انتخابات از حضور حماسی مردم حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در دور دوم انتخابات قدردانی کردند.

سردار شاکرمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگاران اظهار کرد: الحمد الله و با وجود بیماری کرونا مردم عزیزمان ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی حضوری پر شور و حماسی در انتخابات داشتند.
سردار شاکرمی افزود: از ماهها قبل برنامه ریزی لازم در این زمینه انجام گرفت که لازم است از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات قدردانی نمایم.
وی بیان کرد:مردم عزیز حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در کمال آرامش و امنیت به پای صندوق های رای آمدند و امیدواریم هر کدام از نامزدهای راه یافته به دور دوم که پیروز انتخابات شدند به برنامه هایی که برای پیشرفت این حوزه اعلام کرده اند پایبند باشند و قدر این مردم عزیز را بدانند.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) تاکید کرد: ایجاد فضایی امن توام با آرامش مطالبه عامه مردم از مسئولان است که تاکنون به نحو احسن این مهم انجام شده و امیدواریم با همکاری مردم تا پایان اعلام نتایج نیز چنین روندی ادامه داشته باشد.
انتهای پیام /الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب