کد مطلب: 47232
تاریخ انتشار : 1399-06-20 08:31
معاون سیاسی امنیتی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان ایلام، محمد نوذری گفت: در راستای برگزاری انتخابات سالم رای دهندگان همراه خود ماسک، دستکش و خودکار شخصی داشته باشند تا از انتقال ویروس منحوس کرونا جلوگیری شود.

به گزارش ایلام بیدار،"محمد نوذری "،معاون سیاسی امنیتی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان ایلام گفت: انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی روز جمعه این هفته، ۲۱شهریور ماه در حوزه جنوب این استان برگزار می‌شود و در این راستا تدارکات لازم اندیشیده شده است.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، پروتکل‌های بهداشتی با همکاری شبکه بهداشت، مجموعه علوم پزشکی و... اتخاذ شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه شعبات اخذ رای پیش از آغاز انتخابات ضدعفونی می‌شوند، ادامه داد: همه عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی مستقر در شعبه‌های اخذ رای ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.

نوذری تاکید کرد: همچنین در راستای برگزاری انتخابات سالم رای دهندگان همراه خود ماسک، دستکش و خودکار شخصی داشته باشند تا از انتقال ویروس منحوس کرونا جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: بیشترین میزان مشارکت در انتخابات اسفند ماه سال گذشته با 72 درصد مربوط به حوزه دهلران ایلام بود؛ پیش بینی می‌شود این میزان در روز جمعه 21 شهریور افزایش یابد.

نوذری خاطر نشان کرد: واجدین شرایط حضور در انتخابات حوزه جنوبی استان ایلام ۱۳۳ هزار و ۵۴۲ نفر است که از این میان ۶۷ هزار و ۹۹۵ نفر مرد و ۶۵ هزار و ۵۴۷ نفر زن در این دوره از انتخابات امکان حضور دارند.

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب