کد مطلب: 47178
تاریخ انتشار : 1399-06-18 07:18
سلیمانی دشتکی بر لزوم ایجاد پایگاه هلال احمر در دو شهرستان بدره و هلیلان تاکید کرد و گفت: عملکرد جمعیت هلال احمر در استان و کشور موفقیت آمیز بوده است.

به گزارش ايلام بيدار ، "قاسم سلیمانی دشتکی"،استاندار ایلام ؛ در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور ضمن تشکر از تلاش‌ها و خدمات جمعیت هلال احمر کشور واستان افزود: عملکرد جمعیت هلال احمر در استان و کشور موفقیت آمیز بوده است و به نظر می‌رسد که در چند سال اخیر نمره قبولی گرفته است.
وی در ادامه خواستار ایجاد پایگاه هلال احمر در دو شهرستان بدره و هلیلانشد و گفت: همچنین خواستار صدور مجوز و موافقت با جابجایی نیرو و استفاده در این دو پایگاه، اختصاص اعتبار لازم برای احداث تکمیل پایگاه هلال احمر مهران، خرید زمین در شهرستان بدره برای احداث پایگاه هلال احمر و … هستیم.
وی در ادامه خواستار اعطای مجوز ساخت انبار در مرز مهران و تبدیل دو پایگاه جاده‌ای بین راهی ملکشاهی و گردنه کبیر کوه به پایگاه دائمی شد و تاکید کرد: با توجه به حادثه خیز بودن منطقه در جهت مجهز کردن و تقویت پایگاه‌های امداد و نجات هلال احمر در استان خواستار کمک و مساعدت ویژه جمعیت هلال احمر کشور هستیم.
در این نشست کریم همتی رئیس هلال جمعیت هلال احمر کشور ضمنتشکر از اقدامات و حمایت‌های خوب استاندار ایلام از جمعیت هلال احمر استان، نسبت به خواسته‌ها و موارد مطرح شده قول مساعد داد که با همراهی و مشارکت استانداری و جمعیت هلال احمر این موارد به سرانجام برسند.
 
انتهای پیام /الف

برگزیده سایت

معضل قطع درختان در چرداول همچنان ادامه دارد؛
نماینده مردم ایلام درگفتگوبا ایلام بیدار؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب