وقتی بار کج به منزل نمی رسد؛
28 طاقه پارچه قاچاق در چرداول کشف وضبط شد
کد مطلب: 46629
تاریخ انتشار : 1399-05-23 07:43
مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام، گفت: مامورین نیروی انتظامی شهرستان چرداول با توقیف خودرو سواری تعداد 28 طاقه پارچه قاچاق را کشف کردند.

به گزارش ايلام بيدار ، "علیرضا لطفی" مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: روز گذشته مامورین نیروی انتظامی شهرستان چرداول با توقیف خودرو سواری تعداد 28 طاقه پارچه قاچاق را کشف کردند.
وی افزود: با ارجاع این پرونده به اداره تعزیرات حکومتی چرداول، پرونده در دستور کار شعبه رسیدگی کننده قرار گرفت که در نهایت با توجه به اقرار متهم و اظهارات صریح او، شعبه مذکور متخلف را علاوه بر ضبط کالای قاچاق به پرداخت مبلغ 128 میلیون تومان جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم کردند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام همچنین از کشف تعدادی قطعات یدکی خودرو در مهران خبر داد و گفت: با گزارش مأمورین اطلاعات امنیت مهران تعدادی قطعات یدکی خودرو در یک منزل مسکونی در شهرستان مهران کشف شد.
وی ادامه داد: پس از استعلام و بررسی‌های لازم  مشخص شد که هیچ یک از کالاهای مذکور، اصالت قانونی و مدارک گمرکی نداشته و قاچاق هستند.
لطفی تصریح کرد: پس از تشکیل پرونده شعبه رسیدگی کننده با توجه به نتایج استعلامات و بازجویی‌های به عمل آمده، اتهام قاچاق کالا را محرز و متخلف را به ضبط  کالاها و پرداخت 146 میلیون تومان محکوم کرد.
انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب