کد مطلب: 46521
تاریخ انتشار : 1399-05-17 08:25
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مسئولین وزارت علوم و بهداشت باید تدابیری اتخاذ کنند تا داوطلبان در یک محیط سالم و با رعایت نکات بهداشتی در کنکور شرکت کنند.

به گزارش ايلام بيدار ،حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پیامک ها و تلفن‌های فراوانی از سوی خانواده‌ها، دانش‌آموزان و شرکت کنندگان در کنکور به ما نمایندگان زده می‌شود، گفت: این عزیزان در خصوص زمان برگزاری کنکور و احتمال تعویق آن سؤالات و ابهاماتی دارند و مرتب می‌پرسند که تکلیف کنکور چه می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی می‌خواهند کنکور به تعویق بیفتد اما برخی می‌خواهند در موعد مقرر برگزار شود، گفت: با توجه به تجربه اینجانب در مجلس به دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها اعلام می‌کنم که طرح دو فوریتی تعویق کنکور در چند هفته آینده در صحن مجلس مطرح نخواهد شد چراکه طرح های زیادی در نوبت مطرح شدن در صحن مجلس است.

عضو هیأت رئیسه مجلس از خانواده‌ها و دانش‌آموزان خواست که براساس واقعیت موجود کشور خود را برای آزمون کنکور آماده کنند و استرس و نگرانی در خصوص تعویق کنکور نداشته باشند.

حاجی دلیگانی با تاکید بر اینکه کنکور در موعد مقرر برگزار خواهد شد، تصریح کرد: مسئولین وزارت علوم و بهداشت باید تدابیری اتخاذ کنند تا دانش‌آموزان در یک محیط سالم و با رعایت نکات بهداشتی در کنکور شرکت کنند.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب