فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خبر داد؛
اجرای بیش از 35 هزار طرح عمرانی و غیرعمرانی سپاه در استان ایلام
کد مطلب: 45990
تاریخ انتشار : 1399-04-28 09:20
فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه گفت: در مجموع در استان ایلام ۶۵۱۷ پروژه عمرانی و ۲۸۸۴۲ پروژه غیر عمرانی با اعتبار بیش از ۱۸۰ میلیارد تومن هزینه شده است.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "ضیاالدین حزنی"، دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه سردار حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه صبح امروز (شنبه) در بدو ورود به استان ایلام و در جمع خبرنگاران گفت: تا به امروز در ساخت و مذمت مسکن محرومین و مددجویان ۱۴۳۶ پروژه با اعتبار بیش از ۳۰ میلیارد تومان در ایلام هزینه شده است.

وی اظهار کرد: در بحث مرکز و ایجاد مساجد و خانه عالم و مرمت حوزه علمیه ۳۹۵ پروژه با اعتبار بیش از ۲۵ میلیارد تومان در ایجاد خانه بهداشت و غسالخانه ۳۹۲۵ پروژه با اعتبار بیش از ۱۱ میلیارد تومان، در حوزه کشاورزی ۲۵۹ پروژه به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد تومان بهسازی مزار شهدا، مدارس و کتابخانه ها، راه روستایی ، پروژه های فرهنگی ورزشی و تهیه جهیزیه و توزیع سبد های غذایی و البسه و لوازم التحریر اقداماتی صورت گرفته است.

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه افزود: در مجموع در استان ایلام ۶۵۱۷ پروژه عمرانی و ۲۸۸۴۲ پروژه غیر عمرانی با اعتبار بیش از ۱۸۰ میلیارد تومن هزینه شده است.

وی بیان کرد: سپاه در محرومیت زدایی مسئولیتی ندارد، در واقع ما براساس رسالت پاسداری ورود کرده ایم، محرومیت زدایی وظیفه دولت است و ما هم در کنار آنان خواهیم بود.

حزنی اضافه کرد: آب و اشتغال مهمترین اهداف سپاه از ورود به پروژه های محرومیت زدایی است.

وی با بیان اینکه دنبال اهداف مقدس نظام و خوشحالی مردم هستیم، گفت: سپاه و بنیاد مستضعفین و کمیته امداد، آستان رضوی و ستاد اجرایی فرمان امام یک قرارگاهی را برای کمک مومنانه تشکیل دادند.

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه عنوان کرد: ۱۰ میلیون سبد کمک مومنانه در مرحله اول تهیه شده است و در این راستا سپاه کلیه آشپزخانه های خود را در اختیار خیرین و تمام نانوایی های خود را در اختیار اصناف و خیرین قرار داده است.

امروز و در جریان سفر فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تعداد ۱۵۹ واحد از منازل مسکونی احداثی مشترک میان سپاه و مددجویان کمیته امداد افتتاح می شود.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب