کد مطلب: 45692
تاریخ انتشار : 1399-04-18 16:03
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: شهر بوشهر در شرایط قرمز است چه تضمینی وجود دارد مثل فولاد و استقلال به کرونا مبتلا نشویم.

به گزارش ايلام بيدار ،

جواد محمدی، در خصوص برگزاری مسابقه ذوب آهن مقابل شاهین بوشهر اظهار داشت: کلیه مسابقات فوتبال در رده های سنی مختلف در استان بوشهر به حالت تعلیق در آمده است با توجه به پیشرفت بیماری کرونا در این استان و قرار گرفتن این منطقه در شرایط قرمز بنا بر تصمیم هیئت فوتبال استان کلیه مسابقات در این استان لغو شده است حتی طبق اخبار رسیده تمرینات تیم ها نیز توصیه شده که لغو شود.

وی افزود: حتی برگزاری مسابقات دوستانه در این ایام ممانعت به عمل می‌آید، سوالم این است چه تفاوتی میان مسابقات داخلی استان و مسابقات لیگ برتر وجود دارد؟ چه تضمینی وجود دارد بازیکنان ما در بوشهر گرفتار این ویروس نشوند از ابتدای شروع تمرینات کلیه تمهیدات لازم را در اصفهان رعایت کرده ایم در سفر به شهر پرخطر مشهد باز هم کلیه پروتکل های بهداشتی را رعایت کردیم و تاکنون جواب تست کلیه بازیکنان ما منفی بوده است.

مدیرعامل ذوب آهن خاطرنشان کرد: اما چه تضمینی وجود دارد که در سفر به بوشهر بازیکنان ما هم به مانند تیم‌های استقلال و فولاد درگیر این ویروس نشوند یکی از بازیکنان شاهین جواب تست کرونایش مثبت شده آیا مسئولین تضمین می‌کنند سایر بازیکنان این تیم ناقل نباشند؟ قبلاً هم به سازمان لیگ نامه زده‌ایم و درخواست کرده این مسابقات را به صورت همزمان و در شهرهای کم خطر تر برگزار کنند و مجدداً نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال خواهیم کرد.

محمدی عنوان کرد: در این شرایط سلامت بازیکنان کادر فنی و عوامل اجرایی و برگزاری مسابقات از همه چیز واجب تر است خانواده این افراد نگران هستند با چه تضمینی به بوشهر بروند و در سلامت کامل برگردند. امیدوارم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ موارد فوق را بررسی و تصمیمات لازم را به نحوی که به هیچ کس آسیبی وارد نشود اتخاذ کند.

انتهای پیام/ک

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب