سرپرست سازمان صمت استان ایلام:
۲۵ واحد تولیدی ایلام امسال احیا می شوند
کد مطلب: 45615
تاریخ انتشار : 1399-04-16 08:43
سرپرست سازمان صمت استان ایلام با اشاره به برنامه های امسال در استان برای جهش تولید، گفت: ۲۵ واحد تولیدی ایلام امسال احیا می شوند.

به گزارش ايلام بيدار ،، رضا محمدرحیمی "،سرپرست سازمان صمت استان ایلام در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار ایلام اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سه ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۵۰ جلسه اصلی و فرعی با حضور همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار و مشکلات بیمه‌ای، مالیاتی، تامین تسهیلات، زیرساخت‌ها واحدهای تولیدی بیشترین موضوعات مطروحه از سوی متقاضیان بوده است.
وی افزود: در راستای حفظ وضعیت موجود، جلوگیری از تعطیلی و بهره‌برداری از طرح‌ها و واحدهای تولیدی امیدواریم با عبور از شرایط کرونایی تا پایان سال ۲۵ واحد تولیدی احیا و به چرخه تولید بازگردند.
محمد رحیمی با اشاره به اجرایی شدن ۷۳ درصد از مصوبات کارگروه در سال گذشته، تصریح کرد: مدیران واحدهای تولیدی باید بدانند با توجه به مصوبه هیئت وزیران و دستور قضایی هر تصمیمی که در این کارگروه اتخاذ می‌شود لازم الاجراست و از فعالان تولیدی خواهشمندیم مشکلات خود را به دبیرخانه این کارگروه واقع در سازمان صمت اعلام کنند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب