کد مطلب: 45576
تاریخ انتشار : 1399-04-14 17:52
دبیر شورایعالی امنیت ملی گفت: ترور شهید سلیمانی بزرگ‌ترین هدیه آمریکا به تروریسم تکفیری و حامیانش بود؛ زیرا نسبت به او بغض و کینه داشتند.

به گزارش ايلام بيدار ، امیر دریابان علی شمخانی در جلسه پیگیری سیاسی ـ حقوقی پرونده ترور شهید قاسم سلیمانی و همراهانش که روز شنبه در محل دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی برگزار شد، اظهار کرد: بغض و کینه آمریکا و رژیم صهیونیستی نسبت به شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس به دلیل نقش بی‌بدیل آنان در مبارزه با تروریسم تکفیری در منطقه و رسوا کردن نمایش ضدتروریستی آمریکا بود.
دبیر شورایعالی امنیت ملی گفت: جهان باید قدردان مجاهدت و فداکارای این دو سردار مبارزه واقعی با تروریسم باشد چرا که فرماندهی هوشمندانه و تلاش مخلصانه آنان از فراگیر شدن فتنه تروریسم تکفیری در اقصی نقاط عالم جلوگیری کرد.
در این جلسه که با حضور مسئولان دستگاه‌های ذیربط قضائی، سیاسی، امنیتی، اطلاعاتی و نظامی برگزار شد گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه پیگیری پرونده ترور فرماندهان مقاومت از سوی ارتش تروریست آمریکا ارائه و تصمیمات لازم در خصوص سرعت بخشیدن به روند پیگیری‌های جاری اتخاذ شد.
انتهای پیام/ش

برگزیده سایت

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب