کد مطلب: 45564
تاریخ انتشار : 1399-04-14 08:42
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، از قرار گرفتن بیش از ۸۰ درصد جمعیت استان در منطقه قرمز خبر داد.

به گزارش ایلام بیدار؛محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام م، گفت: با توجه به افزایش نگران کننده آمار مبتلایان به کرونا و بستری‌های ناشی از آن، پس از شهرستان‌های ایلام، ایوان، آبدانان، دهلران و دره‌شهر، شهرستان چرداول نیز در وضعیت قرمز قرار گرفت و مابقی شهرستان‌ها نیز در منطقه زرد قرار دارند.

وی افزود: پرهیز از حضور در تجمعات، شستشوی مرتب و‌ مکرر دست و استفاده حداکثری از ماسک سه توصیه کلیدی به همه مردم استان به خصوص گروه‌های آسیب پذیر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، ادامه داد: تعداد افراد بی‌علامت که ناقل بیماری هستند، افزایش یافته لذا باید نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی حداکثر دقت و‌ هوشیاری را داشته باشیم.

کریمیان خاطرنشان کرد: همه شهروندان در رابطه با سلامت اطرافیان خود مسوول هستند، بنابراین با عدم رعایت اقدامات پیشگیرانه؛ سلامت عزیزان و اطرافیان خود را به خطر می‌اندازند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، گفت: بیماری کرونا هیچگونه درمانی ندارد و باید از شیوع آن جلوگیری شود؛ مردم فهیم استان با رعایت تمام اصول پیشگیرانه؛ نه تنها مجموعه دانشگاه علوم پزشکی را یاری می‌کنند، بلکه سلامت خود و عزیزانشان را تضمین خواهند کرد. انتهای پیام

برگزیده سایت

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب