سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق ایلام ؛
پنج شهرستان ایلام در آستانه خاموشی برق قرار دارند
کد مطلب: 45465
تاریخ انتشار : 1399-04-09 07:53
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: مصرف برق در شهرستان های جنوبی استان در روزهای گذشته به اوج خود رسیده و در صورت ادامه این روند برق این مناطق با خاموشی مواجه خواهد شد.

به گزارش ايلام بيدار ،"غلامرضا رضایتی"، سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت:در حوزه جنوبی استان شهرستان های دهلران، مهران، آبدانان، دره‌ شهر و بدره به دلیل استفاده بی‌رویه از برق در آستانه خاموشی قرار دارند.

وی گفت: با توجه به ورود این شهرستان‌ها در محدوده زرد و قرمز جدول، رعایت الگوهای مصرف برق در این مناطق لازم و ضروری است چرا که مصرف شهرستان‌های مذکور متجاوز از سقف تعیین شده است و در صورت عدم رعایت امکان اعمال خاموشی وجود دارد.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق ایلام یادآور شد: تا زمانی که الگوی مصرف برق از سوی مشترکان رعایت شود اطمینان خاطر می دهیم هیچ خاموشی با برنامه ای اعمال نخواهد شد.

رضایتی تاکید کرد: ساعات اوج بار مصرف برق در فصل تابستان از ساعت ۱۳ الی ۱۷ است و در صورتی که مشترکان در این ساعات از وسایل برقی پر مصرف استفاده نکنند مشکلی در تامین برق نخواهیم داشت.

وی یادآور شد: از وسایل پرمصرف مثل اتو، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و جاروبرقی در ساعات پیک استفاده نکنیم و تا جایی که ممکن است لامپ‌های اضافه را خاموش و از روشنایی طبیعی استفاده نماییم.

برگزیده سایت

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ؛
نماینده حوزه انتخابیه دهلران در گفتگو با ایلام بیدار مطرح کرد؛
نماینده ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب