کد مطلب: 45403
تاریخ انتشار : 1399-04-04 23:34
رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام، از اعمال محدودیت ترافیکی برای آرامستان‌های سراسر استان در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، سرهنگ رضا همتی‌زاده رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام شامگاه امروز با اعلام این خبر گفت: برابر مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا ویروس، در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از تجمع مردم در آرامستان‌های سراسر استان و جهت پیشگری از اپیدمی ویروس منحوس کرونا از مردم خواست تا از حضور در آرامستان‌ها خودداری کنند.
وی افزود: با توجه به شیوع کرونا ویروس و انتشار آن در محیط‌های جمعی و در راستای توصیه‌های موکد و پیشگیرانه مسوولان بهداشت و درمان و اهمیت موضوع جهت جلوگیری از انتقال آن از کلیه هموطنان عزیز به خصوص رانندگان وسایل نقلیه تقاضا داریم از ترددهای غیر ضرور در جاده‌ها خودداری کنند.
رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام ادامه داد: علاوه بر اعمال محدودیت ترافیکی در ورودی آرامستان‌ها همچنین اماکن متبرکه و برخی مسیرهای فرعی و روستایی منتهی به مکان‌های تفریحی و گردشگری تا اطلاع بعدی مسدود می‌شوند.
وی ادامه داد: کلیه اقدامات مذکور برای مقابله با انتشار این ویروس در استان به اجرا در می‌آید و کارکنان پلیس با رانندگان خاطی برابر قانون رفتار خواهند کرد.
انتهای پیام/

برگزیده سایت

ایلام بیدار گزارش می دهد؛
تغییر کاربری دشت های مین گذاری شده به زمین های کشاورزی؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب