کد مطلب: 45248
تاریخ انتشار : 1399-03-27 09:10
جسد «سوشانت سینگ راجپوت» ستاره نوظهور ۳۴ ساله سینمای بالیوود یکشنبه در خانه‌اش پیدا شد.

به گزارش ايلام بيدار ، «سوشانت سینگ راجپوت» ستاره نوظهور ۳۴ ساله سینمای بالیوود امروز در خانه‌اش در منطقه باندرای بمبئی مرده پیدا شد. گزارشات‌ اولیه حاکی از خودکشی وی است.
جسد «سوشانت سینگ راجپوت» ستاره نوظهور ۳۴ ساله سینمای بالیوود یکشنبه در خانه‌اش پیدا شد. پلیس بلافاصله در محل حضور یافت و ضمن تایید مرگ وی، تحقیقات در این زمینه را آغاز کرد.
راجپوت اولین حضور تلویزیونی خود را با تله‌فیلم «قلب من در کدام کشور است» تجربه کرد. محبوبیت آن نمایش باعث شد تا او در سریال موفق دیگری با عنوان «رابطه ناب» ظاهر شود، که برای او چندین جایزه بهترین بازیگری از جمله جوایز آکادمی تلویزیون هند را دریافت کرد. در سال ۲۰۱۳، اولین فیلم خود را با عنوان «کای پو چه!» که در آن نامزد دریافت جوایز مختلف بهترین بازیگری جشنواره‌های هندی شد.
فیلم سینمایی «رفیق» به تهیه‌کنندگی «رونی اسکرووالا» و «سیدهارت روی کاپور» از مدیران اسبق دیزنی، اکران اولیه خود را در جشنواره فیلم برلین برگزار کرد و به دنبال آن در هند و در سطح جهانی اکران شد.
یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های سینمایی راجپوت بازی در نقش کریکت‌باز هندی «ماهندرا سینگ دونی» در سال ۲۰۱۶ در فیلمی با عنوان «ام اس دونی: داستانی ناگفته» بود.
نکته عجیب اینکه هفته گذشته «دیشا سالیان» مدیر استعدادیابی سابق راجپوت نیز خودکشی کرد و درگذشت.
پلیس هند هنوز در مورد خودکشی مشکوک این هنرپیشه بالیوودی اظهار نظر نکرده است.
انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب