کد مطلب: 44888
تاریخ انتشار : 1399-03-07 10:07
امام جمعه سیروان گفت: این چنین اقدامات بزدلانه ای هیچ خدشه ای در اقتدار فرزندان ایران وارد نمی کند و مردم ایران به مجموعه ناجا افتخار می کنند.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام والمسلمین "محمدحسن فریادی"، امام جمعه شهرستان سیروان در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار با اشاره به تحریم ناجا از سوی امریکا گفت: تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا با هدف تضعیف امنیت داخلی و نا امن کردن زندگی مردم بوده و جلوگيری از اقدامات پليس عليه تروريستهای تحت حمايت آمريكا انجام شده است.

فریادی اظهار کرد: با چنین اقداماتی از سوی آمریکا، نیروی انتظامی مقدرتر از گذشته برای تامین امنیت کشور تلاش خواهد کرد.

امام جمعه سیروان اقدام اخیر آمریکا را از روی استیصال عنوان کرد و افزود: چنین اقداماتی نمی‌تواند آسیبی به مردم ایران وارد کرده و مقاومت مردم و جمهوری اسلامی را بشکند.

وی گفت : افزایش تعداد فشارها بر روی جمهوری اسلامی به منظور به زانو در آوردن اراده ملت ایران انجام می‌شود و بزرگترین آرزوی ایالات متحده و رئیس جمهور خبیث آن، به پای میز مذاکره کشاندن ایران است.

فریادی بیان داشت : هنگامی که آمریکا نتوانسته مقاومت مردم را شکسته و نظام اسلامی را به پای میز تسلیم و ذلت بکشاند، دست به چنین اقداماتی می‌زند.

وی در پایان با محکوم کردن این اقدام آمریکا، گفت: این چنین اقدامات بزدلانه ای هیچ خدشه ای در اقتدار فرزندان ایران وارد نمی کند و ما مردم ایران به شما افتخار کرده و می کنیم.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب