پیام استاندار ایلام به مناسبت روز قدس؛
عزم مسلمین برای رهایی قدس شریف راسخ و استوار است
کد مطلب: 44795
تاریخ انتشار : 1399-03-02 12:06
استاندار ایلام:روز قدس نه تنها متعلق به ملت مظلوم فلسطین بلکه متعلق به همه آزادگان جهان است تا ندای مظلومان و عدالت خواهان را در گستره عالم طنین انداز کنند.

به گزارش ايلام بيدار ، "قاسم سلیمانی دشتکی"، استاندار ایلام به مناسبت روز قدس پیامی را صادر کرد.

متن پیام استاندار ایلام به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز حیات اسلام و نماد مبارزه دنیای اسلام با مظاهر ظلم است. امام خمینی (ره)

نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان بعنوان روز قدس توسط امام راحل (ره) نور امید را به دل مظلومان فلسطینی تاباند و میلیون ها انسان آواره و مبارز را برای مقابله عملی با توطئه های رژیم اشغالگر قدس و آمریکای جهانخوار مصمم تر و استوارتر کرد و امروز این روز نه تنها متعلق به ملت مظلوم فلسطین بلکه متعلق به همه آزادگان جهان است تا ندای مظلومان و عدالت خواهان در گستره عالم طنین انداز شود.

آری سالها از آن روز می گذرد اما امروز عزم مسلمین برای رهایی قدس شریف چنان راسخ و استوار است که هیج عامل و یا شرایطی نمی تواند در اراده مسلمانان برای نابودی رژیم جعلی اسرائیل خللی وارد کند.

مسلمانان در اقصی نقاط جهان با اشراف کامل بر شرایط حاکم بر معادلات دنیای امروز به ویژه منطقه خاورمیانه تمام توان خود را برای رهایی فلسطین مظلوم پاره تن اسلام بکار می گیرند.  شرایطی که جبهه استکبار را در نهایت به اضمحلال می کشاند.

امسال اگرچه به دلیل شیوع بیماری کرونا توفیق برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس میسر نیست؛ اما این امر مانع از آن نخواهد شد که ندای ظلم ستیزی و آزادی خواهی ملت ایران و سایر ملت‌های آزاده جهان در حمایت از آرمان فلسطین و قدس شریف به گوش جهانیان نرسد.
 
اینجانب ضمن گرامی‌داشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین، همراه با مردم مومن و روزه دار استان ایلام با آرمان‌های امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدای جبهه مقاومت تجدید میثاق کرده و از مردم شریف استان تقاضا دارم که با فعالیت‌های متنوع فرهنگی توام با رعایت پروتکل های  بهداشتی، حمایت خود را از آرمان آزادی قدس شریف به طریق مقتضی اعلام نمایند.
 
قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار ایلام

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب