کد مطلب: 44794
تاریخ انتشار : 1399-03-02 11:57
سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام به مناسبت روز جهانی قدس ۹۹ بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ايلام بيدار ، سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام به مناسبت روز جهانی قدس ۹۹ بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

وَنُريدُ أَن نَمُنَّ عَلَى الَّذينَ استُضعِفوا فِي الأَرضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةً وَنَجعَلَهُمُ الوارِثينَ﴿۵﴾
ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم!

((تنها راه قدس شریف ، مبارزه و مقاومت است و دیگر راه ها بی سرانجام و عقيم است. )) امام خامنه ای (مدظله العالی)

قدس شریف و فلسطین عزیز پاره تن اسلام و تمدن اسلامی است. توجه و اهتمام به روز جهانی قدس ، اهتمام اسلامی و مربوط به همه امت اسلامی است ، چرا که رژیم نامشروع صهیونیستی به همه منافع امت اسلامي یورش برده است. در طی ۷۲سال از این جنایت بزرگ ما ازیک سو شاهد یک پرونده ننگین و از سوی دیگر شاهد درخشش فلسطينیان و محور مقاومت امت واحده اسلام هستیم.
با پیروزی انقلاب اسلامی معادلات جهان تغییر كرد و بلافاصله آرمان فلسطین مطرح شد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی ما شاهد آن بودیم كه رژیم جعلی اسراییل به محاصره نیروهای مقاومت درآمده و هر روز بیش از گذشته خود را در معرض نابودی و محو کامل می بیند.

بيش از نیم قرن است كه تجاوز و اشغالگري رژيم منحوس اسراییل به شكلی سازمان یافته در مقابل سكوت خفت بار نهادهای بین اللملی و به اصطلاح  حقوق بشری انجام می شود. اسرائيل نماد يك رژيم جعلی و غده سرطانی است كه بر بستر انواع تجاوزات ، بد اخلاقی ها و قانون شكنی ها شكل گرفته است. امروز بسياري از فجایع منطقه و جهان را از همین زاویه می توان تحلیل و پیامدهای آن ارزیابی کرد كه حتی خارج از مرز های فلسطین اشغالی در حال وقوع است.

طرح معامله قرن و الحاق كرانه باختری  و تغيير پايتخت اشغالگران به قدس شريف اگرچه اوج وقاحت و نيت واقعی صهيونيست ها برای حذف موجودیت فلسطين و هویت زدایی از اين سرزمين مقدس را آشكار كرده است اما به هیچ وجه موضع جدیدی نیست و از آغاز اشغالگری هدف بوده است.

سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در آستانه آخرین جمعه ماه مبارك رمضان و روز جهانی قدس با تاسی به اندیشه بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی در نامگذاری روز قدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان ومجاهدان راه مقاومت خصوصا شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش ،  بار دیگر ضمن انزجار از سیاست ها و تحريم های ظالمانه كشورهای غربی عليه حزب الله لبنان و فشارهای بین المللی بر آن كه باهدف نابودی مقاومت اسلامی انجام می شود را محکوم نموده و اتحاد راهبردی همه گروه های فلسطينی را لازمه رهایی و تحقق آرمان قدس شریف تا محو کامل رژیم جعلی صهیونیستی می داند.

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب