فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر؛
کشف بیش از ۳ هزار عدد قرص غیر مجاز در دره شهر
کد مطلب: 44763
تاریخ انتشار : 1399-03-01 00:44
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از کشف بیش از ۳ هزار عدد قرص غیر مجاز در دره شهر خبر داد

به گزارش ایلام بیدار،سرهنگ علی جمالوندی فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: در راستای تداوم اجرای طرح مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر و ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده شهری و روستایی و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه خودروی حامل مواد مخدر قصد عبور از یکی از محور‌های مواصلاتی شهرستان را دارد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور در محور مواصلاتی، خودروی مورد نظر را شناسائی و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

سرهنگ جمالوندی ادامه داد: ماموران در بازرسی‌های انجام شده موفق شدند مقدار ۷ لیتر شربت متادن و تعداد ۱۲۵۹ عدد قرص ترامادول و تعداد ۱۹۵۷ عدد قرص متادن را که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود کشف و در این راستا متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های پلیس مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر است، گفت: پلیس با شماره تلفن ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی و همکاری مردم در زمینه برخورد قاطع با بر هم زنندگان امنیت جامعه است.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب