کد مطلب: 44651
تاریخ انتشار : 1399-02-27 08:42
فرماندار شهرستان دهلران گفت: برای مقابله با ویروس کرونا، گندزدایی شهرها و روستاهای دهلران دوباره شروع می‌شود.

به گزارش ايلام بيدار ،"مجید عسگری "،فرماندار شهرستان دهلران گفت:خوشبختانه با همکاری همه ادارات و سازمانهای مردم نهاد در سطح شهرستان اقدامات مناسبی در راستای مبارزه با ویروس کرونا صورت گرفت.

وی اظهار کرد: مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان دهلران به گونه‌ای پیش رفت که دو هفته آمار ثابت ماند و دهلران به عنوان یک شهر سفید در کشور معرفی شد.

عسگری افزود: متأسفانه طی هفته جاری شاهد افزایش افراد مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان هستیم که آمار بسیار نگران کننده است.

فرماندار شهرستان دهلران گفت: با توجه به اینکه شهرستان دهلران در همجواری استان خوزستان قرار گرفته است شهروندانی که در قصد سفر به شهرهای دزفول و اندیمشک دارند حتماً باید رعایت اصول بهداشتی را در دستور کار خود داشته باشند حتی المقدور از مسافرت‌های غیرضرور به استان خوزستان خود داری کنند.

وی تصریح کرد: افزایش مبتلایان به کرونا در خوزستان نشان داد که گرما روی این ویروس هیچ تأثیری ندارد و شهروندان دهلرانی باید به این نکته توجه جدی داشته باشند و به تصور اینکه گرما این ویروس را از بین می‌برد از رعایت بهداشت غافل شوند.

عسگری گفت: انتظار داریم همه شهروندان در راستای سلامت خود و خانواده‌هایشان و پیشگیری از این ویروس در خانه بمانند و کمک کنند تا زنجیره این بیماری به حداقل برسد.

فرماندار دهلران افزود: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نیز در راستای گندزدایی سطح شهر و روستاها مجدداً فعالیت خود را شروع کنند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب