کد مطلب: 44069
تاریخ انتشار : 1399-02-01 13:20
مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد گفت: روزانه بیش از هزار نفر به صورت آنلاین با تور‌های مجازی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد همراه می‌شوند.

به گزارش ايلام بيدار ، کیا پارسا مدیر مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد نحوه فعالیت مسئولان این مجموعه در روز‌های فعلی را چنین تشریح کرد: مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد جزو مجموعه‌هایی است که پس از شیوع ویروس کرونا تور مجازی موزه‌هایشان را گذاشت. هم‌اکنون هم با مراجعه به فضای مجازی می‌توانید هر روز به مدت یک ساعت با تور مجازی و آنلاین مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد همراه شوید.
وی افزود: روزانه بیش از ۱۰۰۰ نفر به صورت آنلاین و بیش از ۶ هزار نفر به صورت غیرآنلاین با تور‌های مجازی مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد همراه می‌شوند. میزان استقبال مردم از تور‌های مجازی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد نشان می‌دهد که مردم همانطور که به لزوم در خانه ماندن توجه دارند، زمانی را هم برای بازدید مجازی از میراث فرهنگی کشورشان اختصاص می‌دهند.
مدیر مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد گفت: ما در شرایط فعلی کار‌های عمرانی کاخ موزه را انجام می‌دهیم تا مردم بتوانند پس از مهار ویروس کرونا بازدید خوبی از مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد داشته باشند.

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب