در نشست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اصحاب رسانه؛
پویش "امید و همدلی" ویژه مبارزه با کرونا در استان ایلام آغاز شد
کد مطلب: 43642
تاریخ انتشار : 1399-01-15 12:54
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ازآغاز پویش "امید و همدلی" ویژه مبارزه با کرونا در استان ایلام خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ،حجت‌الاسلام والمسلمین "اله نور کریمی تبار"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام درجمع اصحاب رسانه با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در زمینه نشر اخبار مربوط به ویروس کرونا گفت:ویروس کرونا درسهایی را برای ما در پی داشت نمونه آن این است که ثروت ،جایگاه و مقام دیگر معنایی ندارد چرا که ما درسطح جامعه شاهد ان بودیم که عده ای علی رغم داشتن توان مالی و جایگاه به این ویروس مبتلا شدند.

امام جمعه ایلام اظهار کرد:طی روزها گذشته محدودیتهایی را برای مردم ایجاد کردیم که خوشبختانه شاهد همراهی تمام اقشار جامعه  و مردم استانمان بودیم که این نشان از داشتن فرهنگ بالای مردمانمان است.

وی افزود:این محدودیتها مشکلاتی رابرای اقشار مختلف جامعه بخصوص درزمینه اقتصادی به وجود آورد که امروز برهمگان به عنوان یک مسلمان و عضوی از جامعه تکلیف است که در زمینه رفع مشکلات اقدامی را صورت دهیم.

 

امام جمعه ایلام بیان داشت: در این راستا پویش "همدلی و امید"انشالله با مشارکت شما عزیزان راه اندازی خواهد شد ،شما به عنوان اصحاب رسانه نقش تعیین کننده ای را در زمینه تبیین این پویش می توانید ایفانمایید.

وی گفت: همه مردم نوعدوست و خیرین نیک اندیش می توانند کمک های خود را به حساب ۰۱۱۳۵۳۶۳۳۸۰۰۵ یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۲۷۲۱۶۴۰۵ بانک ملی به نام"جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به نیازمندان" واریز و در این باقیات و صالحات مشارکت کنند.

امام جمعه ایلام خاطرنشان کرد: از هر کدام از قشرهای مختلف نمایندگانی برای نظارت و ارزیابی و جمع آوری و همچنین هزینه کرد به عضویت این پویش درخواهند آمد.

 

انتهای پیام

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب