کد مطلب: 43514
تاریخ انتشار : 1399-01-10 10:02
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی با تاکید بر لزوم حفظ ایمنی و سلامتی رانندگان و مسافران اتوبوس گفت: یکی از راهکارهایی که به این منظور در دستور کار قرار داده ایم جداسازی کابین رانندگان است.

به گزارش ايلام بيدار ،  روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی: مهندس محمود ترفع با اعلام اینکه خود را در قبال تامین امنیت و سلامت رانندگان و مسافران متعهد می‌دانیم، افزود: به این منظور کار جداسازی کابین رانندگان اتوبوس از مسافران را در اتوبوس‌های بی آر تی آغاز کرده ایم و به زودی این تفکیک را در همه اتوبوس‌های پایتخت اجرا می‌کنیم.
وی به اختصاص نسل جدید ماسک‌های ضد ویروس به همه رانندگان اتوبوس و استفاده از افشانه‌های ضد عفونی کننده در تمام اتوبوس‌های پایتخت اشاره کرد و گفت: علاوه بر این‌ها نسبت به ضد عفونی کردن اتوبوس در ابتدا و انتهای خطوط بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت اقدام می‌کنیم تا از رعایت ضوابط بهداشتی و تامین امنیت همکاران خود و مسافران اطمینان حاصل کنیم.
ترفع با توصیه به شهروندان برای اینکه تا جای ممکن از نشستن در ردیف اول و پشت سر راننده اجتناب کنند، افزود: هر قدر مسافران فاصله بین خود و راننده و نیز مابین خودشان را رعایت کنند، احتمال انتشار ویروس و ابتلا به بیماری را کاهش می‌دهند.
 
انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب