کد مطلب: 43498
تاریخ انتشار : 1399-01-09 14:23
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت:بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین مصوبات استانی و به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا، از روز گذشته ورود کلیه خودروهای با پلاک استان های دیگر بجزء خودرو‌های حامل مواد سوختی،فاسد شدنی و امدادی به داخل استان ایلام ممنوع شده و نسبت به عودت خودروهای غیر بومی اقدام گردیده است.

به گزارش ايلام بيدار ،سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین مصوبات استانی و به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا، از روز گذشته ورود کلیه خودروهای با پلاک استان های دیگر بجزء خودرو‌های حامل مواد سوختی،فاسد شدنی و امدادی به داخل استان ایلام ممنوع شده و نسبت به عودت خودروهای غیر بومی اقدام گردیده است.

وی اظهار کرد:برای رانندگانی که به این دستورات بی توجهی نمایند جریمه نقدی و توقیف وسایل نقلیه آنها در نظر گرفته شده است.

 

همتی زاده در ادامه گفت:در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۴۱ دستگاه غیربومی در ورودی استان عودت،تعداد ۴۱۸۵ مورد تست تب سنجی و تعداد ۱۴ دستگاه وسیله نقلیه نیز به دلیل نقض مقررات صادره اعمال قانون و توقیف گردیده اند.

 

وی خاطرنشان کرد:چنانچه برای روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) ممنوعیت و محدودیت هایی توسط ستاد مقابله با ویروس کرونا در نظر گرفته شود به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.

 

انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب