کد مطلب: 43481
تاریخ انتشار : 1399-01-09 10:38
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بخش تولید ما قادر به تامین نیازهای داخلی و حتی بازارهای منطقه‌ای است و دولت باید موانع بخش تولید را به ویژه در بحث تامین نقدینگی مرتفع سازد.

به گزارش ايلام بيدار ، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال 99 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال "جهش تولید" گفت: بخش تولید ما قادر به تامین نیازهای داخلی کشور و حتی بازارهای کشورهای منطقه است و لازم است تا حمایت‌های لازم از این بخش صورت گیرد.
وی افزود: طی ماه‌های اخیر رشد تولیدات غیرنفتی ما یک و نیم درصد بوده و این نشان می‌دهد که در صورت توجه و حمایت‌های جدی پیشرفت و جهش لازم در این حوزه صورت خواهد گرفت.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: دولت باید حمایت‌های جدی را به ویژه در بحث مالیات و بحث بیمه از تولید کنندگان به عمل آورد و مساعدت‌های لازم را با آنها داشته باشد.
حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات تولید کنندگان بحث نقدینگی است که دولت باید مشکل آنها را در بحث نقدینگی رفع کند.
وی در پایان گفت: با حل مشکلات بخش تولید و راه افتادن این بخش مشکل رکود و بیکاری نیز در کشور متعاقبا رفع خواهد شد و بسیاری از تبعات بیکاری و رکود هم متعاقبا رفع و برطرف می‌شود.
انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب