کد مطلب: 43475
تاریخ انتشار : 1399-01-09 09:34
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر مثبت بودن آزمایش کرونای ورزشکاران ایلامی چه در سطح حرفه ای و چه دیگر ورزشکاران استان دریافت نشده است.

به گزارش ايلام بيدار ، مظفر علی شائی با اعلام این خبر گفت: این موضوع نشان دهنده رعایت قوانین و مقررات بهداشتی از سوی جامعه ورزش و جوانان استان است و امیدواریم با اجرای این مقررات شاهد سلامت کامل جامعه ورزش استان در کنار دیگر هم استانی های خود باشیم.
وی اظهارکرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و ابلاغ دستورالعمل های ستاد کرونا، اداره ورزش و جوانان استان در راستای اعلام دستور تعطیلی اماکن ورزشی در سراسر استان اقدام کرده است و با توجه به برقراری هماهنگی و تعامل مناسب بین باشگاه داران و ورزشکاران تمامی باشگاه داران با توجه ویژه به دستورالعمل های لازم اماکن ورزشی، باشگاه های خود را تا اطلاع بعدی تعطیل کرده اند.
علی شائی یادآور شد: این اداره با شعار درخانه بمانیم و در خانه ورزش کنیم و ایجاد پویش های مجازی برای ترویج فرهنگ ورزش در خانه و ارائه الگوی حرکات ورزشی مفید در خانه از سوی ورزشکاران رشته های مختلف سعی در ترویج و اقدام این سبک ورزشی سالم برای جامعه ورزش و جوانان ارائه می کند که در روزهای ناگزیر بحران کرونا و خانه ماندن روحیه ورزش دوستان حفظ و تقویت شود.
 
انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب